Дочка судді Печерського райсуду та ДБРівця називає українців бидлом, виправдовує анексію Криму і захищає Басту

Дочка судді Печерського райсуду та ДБРівця називає українців бидлом, виправдовує анексію Криму і захищає Басту

Анастасія Тарасюк начебто також навчається на юриста — в соцмережах не виключають, що і вона колись буде суддею.

 

Дочка судді Печерського районного суду Києва Крістіни Константінової записує відео для соцмереж, в яких називає українців бидлом та виправдовує анексію Криму. Нарізку висловлювань Константінової-молодшої виклав у Facebook юрист Михайло Жернаков.

 

На відео дівчина в специфічній манері сумує з приводу того, що в Україну «більше не приїздять нормальні артисти». Тому вона стала на захист репера Басти, який днями приїхав у Київ, хоча перед тим відвідував окупований Крим та підтримував політику президента країни-агресора Путіна.

 

Далі текст мовою оригіналу:

 

«… не дают человеку отдохнуть в заведениях каких-то, какое-то наше быдло украинское. Угомонитесь, блин, он артист, то что он выступал в Криму, ничего не значит, он уже не наш, бл..ть, прое..али (…) Позор, украинцы, позор!» — каже дівчина.

 

Також Жернаков додає, що суддя Крістіна Константінова начебто нещодавно відправила під домашній арешт активістів Філімонова і Ратушного, а раніше дозволяла обшуки в Автомайдану.

 

Водночас, блогер Сергій Стерненко повідомляє, що батьком дівчини є ДБРівець Анатолій Тарасюк, який зараз начебто теж займається справами Майдану, її вітчим начебто — ще один суддя Печерського суду Кицюк. Ім’я дівчини, за даними Стерненка, — Анастасія Тарасюк.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО