Блінкен обговорить з Зеленським зміну керівництва НАК ''Нафтогаз''

В ході зустрічі держсекретаря США Ентоні Блінкена і президента України Володимира Зеленського сторони обговорять звільнення керівника НАК “Нафтогаз України”. 

 

Про це у Вашингтоні заявив виконуючий обов’язки помічника держсекретаря з європейських та євразійських справ Філіп Рікер.

 

“Я думаю, що інші члени міжнародної спільноти, інші друзі України по всій Європі, в тому числі Міжнародний валютний фонд, також висловили занепокоєння з приводу деяких з цих кроків. Очевидно, що це буде в нашому порядку денному, коли ми зустрінемося з президентом Зеленським та іншими офіційними особами”, – зазначив Рікер.

 

Він неодноразово згадував тему енергетики, та назвав маніпуляцією рішення Кабміну від 28 квітня про звільнення наглядової ради НАК і заміну глави компанії.

“Ми обов’язково, як я сказав раніше, підкреслимо заклик до українського керівництва поважати прозору практику корпоративного управління з точки зору управління, особливо щодо державних підприємств. І це, звичайно, відноситься і до енергетичного сектору”, – сказав Рікер.

 

Зазначимо, що стурбованість з приводу рішення Кабміну замінити керівництво “Нафтогазу” без участі наглядової ради компанії висловив речник Держдепу Нед Прайс.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО