Основні тези брифінгу Байдена щодо Росії, України та США

Основні тези брифінгу Байдена щодо Росії, України та США

Президент США Джо Байден під час брифінгу, що стосувався Росії, заявив, що "зараз час для деескалації".

 

Пряма мова: "Я повністю підтримую суверенітет і територіальну цілісність України і зараз настав час для деескалації, шляху уперед через дипломатичний процес. США та Україна конструктивно рухаються цим шляхом.

 

І я хочу сказати, що в інтересах США – співпрацювати з Росією, ми будемо продовжувати це. Але якщо Росія намагатиметься зашкодити інтересам США, ми відповідатимемо на це – це стосується наших народів і наших союзників".

 

Деталі: Байден охарактеризував запроваджені санкції проти РФ як "зважену і співрозмірну" відповідь на ворожі дії Москви проти США. За словами Байдена, під час телефонного дзвінка раніше на цьому тижні він "ясно дав зрозуміти президенту Путіну (Володимиру Путіну), що "ми могли б піти далі", але додав, що Вашингтон не збирається починати цикл ескалації і конфлікту з Росією.

 

Запропонований Байденом саміт з Путіним, який, як повідомляється, може відбутися цього літа в Європі, стане можливістю почати діалог. Водночас зазначається, що Путін ще не відповів на запрошення, але, за словами Байдена, "наші команди обговорюють цю можливість просто зараз".

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО