Про що спілкувались Зеленський і Ердоган віч-на-віч

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом обговорюють ситуацію на сході України, Кримську платформу і двостороннє співробітництво.

 

про це в ефірі каналу “Україна 24” повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

 

"Ви знаєте, що сьогодні проходить засідання 9-ї українсько-турецької стратегічної ради. Саме в ці хвилини відбувається зустріч віч-на-віч Президента Зеленського і Президента Ердогана. Дуже широкий спектр питань, які вони розглядають. Безумовно, вони говоритимуть і про ситуацію на Донбасі, і про Кримську платформу, і про двостороннє співробітництво", - сказав Єрмак.

 

Після закінчення зустрічі глав держав, за його словами, пройде засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною і Туреччиною.

 

"У нас дуже велика делегація, яка представляє практично всі галузі і економічні, і військові, дуже насичена програма, дуже хороший візит, ми вже відчуваємо, як нас тут тепло приймають. Ми відчуваємо підтримку Туреччини весь час, думаю, сьогодні буде підписано низку важливих документів", - сказав глава Офісу Президента.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО