Reuters: це лише демонсрація сили і політичний тиск - до війни так не готуються

Російські війська з кінця березня 2021 року стягують до кордону з Україною не задля повномасштабного нападу, а для «навмисної демонстрації сили», заявило джерело Reuters, близьке як до Кремля, так і до бойовиків.

 

Два співрозмовники Reuters не вважають збільшення кількості російських військ біля кордону з Україною ознакою серйозної ескалації конфлікту.

 

«Москва робить це відкрито, навмисне показуючи танки вдень. Війна готується не так, це лише демонстрація сили», — заявив один із них.

 

Агентство пише про десятки вантажівок із військовими та ракетними установками на залізничному складі в районі траси М4. Reuters посилається на відео, зняте 6 квітня в районі села Маслівка Воронезької області РФ, яке є у їхньому розпорядженні. Зазначимо, що ця траса — головна дорога, що зв'язує центральну частину Росії з південним регіоном.

 

Прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков відмовився коментувати відео Reuters, запропонувавши агентству звернутися в Міністерство оборони.

 

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данилов в розмові з журналістами агентства заявив, що, на його думку, президент Росії використовує нарощування військової потужності, щоб напередодні вересневих виборів до Держдуми «відволікти росіян від опозиції всередині країни», яку очолює Олексій Навальний.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО