США планують відправити додаткові військові кораблі в Чорне море

США планують відправити додаткові військові кораблі в Чорне море

Сполучені Штати мають намір упродовж ближчих тижнів відправити військові кораблі в Чорне море з метою демонстрації підтримки Україні на тлі ескалації з боку РФ у регіоні.

Про це повідомив у четвер американський телеканал CNN із посиланням на чиновника в оборонному відомстві США.

 

«Військово-морські сили США регулярно діють у Чоhyому морі, однак розгортання військових кораблів саме зараз буде чітким меседжем для Москви, що Сполучені Штати пильно стежать за ситуацією», - зауважив чиновник.

 

За процедурою, передбаченою Конвенцією Монтре, США повинні повідомити Туреччину про свій намір увійти в Чорне море за 14 днів. Водночас, поки офіційно не повідомляється, чи була вже подана ця заявка.

 

Водночас, за словами представника Пентагону, літаки американських ВМС продовжують розвідувальні польоти в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем для моніторингу російської військово-морської діяльності. Крім того, відстежується активність російських військ в окупованому Криму.

 

При цьому зазначається, що в Вашингтоні не вважають зосередження російських військ на кордонах з Україною порядком, вишуканим для наступальних дій. Однак, «у разі будь яких змін ми будемо готові відповісти», зауважив чиновник.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО