Про що говорили Байден та Зеленський

 

Президент Байден підтримує Україну в усьому, а його команда високо цінує все, що робить Президент Зеленський в питаннях реформування країни.

 

Про це у Фейсбуці написав керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, коментуючи телефонну розмову між Зеленським та Байденом.

 

"Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову із Президентом Сполучених Штатів Америки Джо Байденом. Президент Байден підтримує Україну в усьому, а його команда високо цінує все, що робить Президент Зеленський у питаннях реформування країни", - повідомив Єрмак.

 

За його словами, Джо Байден додав, що чекає можливості знову відвідати Україну, а також згадав свій виступ в українському парламенті.

 

"До речі, відповідаючи на запитання журналістів, я зовсім нещодавно казав, що дзвінок відбудеться найближчим часом. Так і сталось. Бажаю продуктивного дня опонентам, яким тепер доведеться вигадувати нові теорії змови і розганяти fake news", - наголосив Єрмак.

 

Президент України Володимир Зеленський на своїй офіційній сторінці у Twitter прокоментував розмову із Байденом. Зокрема він зазначив:

 

"Ми стоїмо пліч-о-пліч, коли йдеться про збереження наших демократій. Я серйозно налаштований реформувати Україну, збільшити прозорість та досягти миру. Американське партнерство має вирішальне значення для українців".

 

Пресслужба Зеленського написала таке у своєму повідосленні: "Президенти також акцентували на важливості боротьби з олігархатом. Володимир Зеленський наголосив на тому, що політика України спрямована на системну деолігархізацію".

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО