США відреагували на підтягування військ РФ до кордонів України повною боєготовністю

США відреагували на підтягування військ РФ до кордонів України повною боєготовністю

Боєготовність Європейського командування армії США підвищена до максимально можливого рівня на тлі того, що російські війська стягуються до українських кордонів.

 

Американські експерти висловлюють побоювання, що можлива операція російських військ на Донбасі може обернутися серйозними наслідками.

 

Далі - тільки наказ до початку бойових дій.

 

Свого часу у Кремлі нібито стурбовані «зростаючою напруженістю» на лінії розмежування з непідконтрольними Україні територіями Донбасу і заявляють про «ризики відновлення війни».

 

«Українська сторона може піти на провокаційні дії, які приведуть до війни. Звичайно, не хотілося б це побачити», - заявив Пєсков.

 

При цьому Пєсков наполегливо продовжує називати російську агресію в Україні, що ведеться за підтримки найманців, бойовиків та інших злочинних елементів, «громадянською війною» - так, у відповідь на питання, чи допускає Москва участь російської армії в бойових діях на боці бойовиків Пєсков знову почав говорити про так звану «громадянську війну».

 

Раніше Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак у Раді заявив, що на окупованих Росією територіях України перебуває до 60 тисяч солдатів, а на російсько-українському кордоні зосереджені величезні сили російської армії.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО