США та ЄС можуть сьогодні ввести санкції проти Росії через Навального

Reuters з посиланням на власні джерела повідомляє, що сьогодні, 2 березня, США можуть ввести санкції проти Росії через справу опозиціонера Олексія Навального.

 

За даними джерел, США введуть санкції в рамках закону про контроль над хімічною і біологічною зброєю від 1991 року, а також відповідно до двох виконавчих указів.

 

Один з них був підписаний після анексії Криму Росією у 2014 році і передбачає можливість введення санкцій щодо російських офіційних осіб. Другий стосується боротьби з розповсюдженням зброї масового знищення.

 

Європейські дипломатичні джерела заявили 1 березня, що держави-члени ЄС схвалили санкції проти чотирьох керівників російських органів юстиції та правоохоронних органів, причетних до недавнього затримання критика Кремля.

 

За даними двох європейських джерел, які говорили на умовах анонімності з французьким інформаційним агентством AFP, імена осіб, яких стосуються ЄС, будуть опубліковані в офіційному журналі блоку 2 березня – після того, як міністри закордонних справ ЄС домовилися про такі санкції минулого тижня.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО