РНБО готується прийняти жорсткі рішення

Під час засідання Ради національної безпеки і оборони 19 лютого планують усунути загрози, «рішення яких відкладалося довгий час».

 

 

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента. Зокрема, зазначається, що глава держави Володимир Зеленський доручив секретарю РНБО Олексію Данилову почати підготовку засідання, яке має відбутися в наступну п'ятницю на Банковій. Частина питань на ньому буде розглянуто в закритому режимі.

 

Також в Офісі президента зазначили, що загрози нацбезпеки вимагають жорстких рішень «в межах, визначених Конституцією і чинним законодавством». При цьому там пояснили, що до 2019 року необхідні для захисту національної безпеки рішення відкладалися через політичні мотиви. У президента додали, що ці загрози стали свого роду «мінами сповільненої дії».

 

«Рішення, які приймаються в результаті колегіальної роботи Ради національної безпеки і оборони, в повній мірі відповідають інтересам України на даному етапі розвитку нашої держави», - додали в Офісі. Як уже повідомлялося, посли США, Німеччини, Франції, Великобританії, Канади та Швеції після спільної з Зеленським поїздки на Донбас на цьому тижні заявили, що підтримують Україну та її військових на шляху до миру.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО