У Росії відповіли на пропозицію України щодо Криму

Міжнародні формати, пов’язані зі спробою повернути Крим під юрисдикцію Києва, свідомо безперспективні, заявив депутат Держдуми від кримського регіону Михайло Шеремет, коментуючи запрошення глави МЗС України Дмитра Кулеби на саміт «кримської платформи».

 

«Будь-які міжнародні формати, на кшталт створюваної київською владою так званої кримської платформи, свідомо безперспективні і приречені на провал. Нам абсолютно нецікаві ніякі формати і платформи. Питання Криму закрите раз і назавжди і підніматися не буде. Це виключено. У Києві про це прекрасно знають, але продовжують спекулювати. Все це марна трата часу і народних коштів», — сказав Шеремет.

 

За його словами, київській владі замість фінансування «марень», варто було б спрямувати гроші на закупівлю вакцини для порятунку свого народу від коронавірусу. У свою чергу член комітету Ради Федерації з міжнародних справ, сенатор від Криму Сергій Цеков зазначив, що Росія не має наміру брати участь в саміті «кримської платформи».

 

«Ініційований українською стороною саміт по Криму — не більше ніж чергова політична авантюра. Переслідувані ними мети свідомо нездійсненні. Ми не будемо в Києві обговорювати тему статусу Криму, який є складовою частиною Росії», — сказав він, запропонувавши української делегації приїхати замість цього в Москву, щоб обговорити відновлення відносин з Росією.

 

У той же час глава комітету кримського парламенту з питань народної дипломатії і міжнаціональних відносин Юрій Гемпель запропонував київській владі обговорити замість «повернення» Криму питання водної блокади півострова.

 

«Росія ні з ким не обговорюватиме приналежність своїх територій, якій в тому числі є Крим. Українській стороні, щоб даремно не витрачати час, варто присвятити свій саміт питання водної блокади Криму з метою притягнення винних до відповідальності за подібний варварський вчинок», — сказав Гемпель.

 

За його совами, антикримська риторика українського МЗС викликає лише жаль, так як констатує його нездатність творчо мислити і адекватно сприймати міжнародну реальність.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО