СБУ закрила справу про зраду Кучми і Єрмака

Служба безпеки України закрила кримінальне провадження  - справу про "мінську зраду" - проти другого Президента України Леоніда Кучми та керівника Офісу Президента Андрія Єрмака через те, що “дії не можуть трактуватися як сприяння іноземній державі в підривній діяльності проти України, оскільки це було лише “погодженням робочого документу”. Відповідний документ оприлюднив нардеп Володимир В’ятрович на своїй сторінці у Faceboook.

 

“Кримінальне провадження...за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбачуваного ч.1 ст.111 КК України, закрити на підставі п.1 ч.1 ст. 284 КК України, у зв’язку із відсутністю події кримінального правопорушення”, — сказано у повідомленні.

 

Зазначається, що “в ході досудового розслідування у даному кримінальному провадженні, не отримано будь-яких фактичних даних щодо вчинення особами, які входили до складу української делегації під час переговорів 11.03.2020 у місті Мінськ Республіки Білорусь, у тому числі Кучмою Л.Д. та Єрмаком А.Б. злочину передбаченого ч.1 ст. 111 КК України.

 

Окрім того, у постанові повідомляється, що дії Єрмака та Кучми не можуть трактуватися як сприяння іноземній державі в підривній діяльності проти України, оскільки це було лише “погодженням робочого документу”.

 

СБУ відзначає, що інформація в документах була викладена “нейтрально, стисло, структуровано, та не мала лінгвістичних ознак оцінювання. Інформація, яка б визначала РФ як гаранта-спостерігача або учасника збройного конфлікту на Донбасі — відсутня”.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО