У Міноборони прокоментували інформацію про картопляне пюре з Росії для українських військових

У Міністерстві оборони України заперечують інформацію про те, що для харчування бійців Збройних сил нібито використовують картопляні пластівці виробництва країни-агресора РФ. Про це йдеться в повідомленні оборонного відомства у Facebook.

 

"Картопля сушена" не входить до переліку продуктів, що використовується для організації харчування особового складу ЗСУ. Відповідно, це стосується всього оголошеного ряду "сушених картопляних пластівців" (картопляного пюре) та інше", — вказали у Міноборони.

 

Так, за даними відомства, з 2021 року харчування всього особового складу ЗСУ організовано з використанням Каталогу продуктів харчування. Асортимент продуктів розширено до 409 найменувань.

 

"Так, багато питань потребують вирішення. Але рішення про перехід на каталог у ЗСУ остаточне і безповоротне. "Сушені російські картопляні пластівці (картопляне пюре) для ЗСУ" — черговий випадок "інформаційної лапші", фейк", — йдеться в повідомленні міністерства.

 

Зазначимо, раніше цього тижня у ЗМІ та соцмережах ширилась інформація про те, що нібито українську армію годують картопляним пюре виробництва Російської Федерації.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО