Зеленський ветував закон про електронні комунікації

Президент України Володимир Зеленський не підписав законопроєкт № 3014 про електронні комунікації, направивши його на доопрацювання.

 

Про це повідомляється на сторінці законопроекту на сайті Верховної Ради.

 

Законопроект був прийнятий у другому читанні на засіданні парламенту 30 вересня. Його підтримали 260 народних депутатів.

 

Документ визначає повноваження держави щодо управління та регулювання діяльності в сфері електронних комунікацій. Він встановлює права, обов'язки та засади відповідальності фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у даній діяльності або користуються електронними комунікаційними послугами.

 

Однак, головне юридичне управління Апарату ВРУ називало частину норм законопроєкту неконституційними.

 

«Окремі положення проекту суперечать Конституції України, не враховують юридичних позицій Конституційного Суду України та практику Європейського суду з прав людини, не узгоджуються з положеннями чинного законодавства і не містять достатніх і завершених правових механізмів реалізації його положень», - йдеться у висновку юруправління.

 

Законопроєкт критикували і профільні організації. Так, в Інтернет Асоціації України заявляли, що деякі новації законопроєкту реалізують давнє бажання регулятора (НКРЗІ) і великих гравців з витіснення великих конкурентів шляхом значного посилення регулювання в галузі і впровадження нових схем перерозподілу ринку.

 

Законопроект № 3014 Про електронні комунікації був прийнятий парламентом в першому читанні 16 червня. До другого читання до документа подали 970 правок.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Сила женщины в семье
Дата: 28.11.2020 11:26


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО