Скільки українців переслідує Росія за політичними мотивами

Ще 235 українців утримуються на окупованому Донбасі, а 111 громадян України перебувають за ґратами в окупованому Криму та на території РФ.

 

За офіційними даними, Російська Федерація переслідує 130 українських громадян за політичними мотивами, ще 235 - утримуються на окупованому Донбасі.

 

Як повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у соціальній мережі Facebook, сьогодні вона провела зустріч з надзвичайним і повноважним послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою.

 

"Повідомила, що зі 130 наших співгромадян, які переслідуються РФ за політичними мотивами, 111, в тому числі 76 кримських татар, знаходяться у місцях несвободи на території тимчасово окупованого Криму та РФ. Поки батьки перебувають у кремлівському полоні, їхні неповнолітні діти, 10 з яких знаходяться на материковій Україні, а 174 – на території тимчасово окупованого Криму – позбавлені батьківського піклування. Через це звернулася до пані Лариси з проханням розглянути можливість надання гуманітарної допомоги таким сім’ям", - поінформувала Денісова.

 

Крім того, омбудсмен зауважила, що обговорювалась доля 235 громадян України, які незаконно утримуються у місцях несвободи на території Донецької та Луганської областей.

 

"Закликала пані Ларису не зменшувати тиск на Російську Федерацію та підтримувати Україну у боротьбі за звільнення всіх громадян України, які незаконно утримуються на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей та в РФ", - відзначила уповноважений ВР.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Сила женщины в семье
Дата: 28.11.2020 11:26


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО