Зеленського зобов'язали використовувати в спілкуванні державну мову

У Верховному суді прийняли рішення, що президент України в рамках виконання службових обов'язків зобов'язаний спілкуватися державною мовою. Разом з тим, на главу держави не покладається юридична відповідальність за спілкування іншою мовою поза виконання повноважень.

 

 

Зокрема, відомо, що суд розглянув позов, в якому спілкування президента Володимира Зеленського 23 травня 2019 на форумі iForum-2019 недержавною мовою просили закликати незаконним, а також зобов'язати його утриматися від спілкування недержавною мовою при здійсненні повноважень.

 

Таким чином, суд не став повністю задовольняти позов, але вказав на те, що під час виконання службових обов'язків Зеленський зобов'язаний спілкуватися державною мовою.

 

«У той же час за дії, вчинені в рамках політичної діяльності, а не під час виконання повноважень, глава держави несе політичну, а не юридичну відповідальність. З огляду на викладене, суд закрив провадження у справі, оскільки заявлені позивачем вимоги не підлягають розгляду в порядку адміністративного судочинства», - повідомили в прес-службі ВС.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО