У Мін’юсті знайшли спосіб боротись із клонами на виборах

Міністерство юстиції запропонує Верховній Раді внести зміни до Виборчого кодексу, які відображатимуть у бюлетені нещодавню зміну прізвища, ім’я, по-батькові кандидатом на місцевих виборах. Про це у Facebook повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

 

“Вибори виявили чимало охочих змінити імена та прізвища на ті, які носять лідери виборчих перегонів. Юридичних підстав для відмови заявникам немає.

 

І хоча відповідна зміна буде відображена в офіційній передвиборній автобіографії кандидата, це особливо не робить таку маніпулятивну передвиборну технологію менш ефективною.

 

Запропонуємо парламенту внести зміни до Виборчого кодексу, щоб відображати нещодавню зміну ПІБ безпосередньо а бюлетені, аби виборців не вводили в оману”, – написав Малюська.

 

Також міністр розповів, що в останні дні перед дедлайном на реєстрацію кандидатів була надзвичайно велика кількість бажаючих змінити інформацію про партії та їхні регіональні підрозділи.

 

“Коли будь-яке (цілком законне!) зволікання миттєво трактувалось як політичні репресії. Ніби вдалося пройти цей етап без скандалів”, – повідомив міністр.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО