Комітет ВР закликав депутатів ввести спецперевірку для суддів

Профільний комітет з питань правової політики рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект про обов’язок майбутніх суддів проходити спецперевірку.

 

Як повідомляє інформаційне управління апарату ВР, Комітет розглянув відповідний законопроект №3448 «Про внесення змін до ЗУ «Про судоустрій і статус суддів» у зв’язку з прийняттям закону «Про запобігання корупції».

 

Відповідно до закону, декларації кандидатів на посаду судді та члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів підлягають перевірці відповідно до ЗУ «Про запобігання корупції». Кандидати також повинні повідомляти про роботу в цих органах своїх родичів.

 

«Члени комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу проект закону про внесення змін до закону «Про судоустрій і статус суддів» у зв’язку з прийняттям закону «Про запобігання корупції» № 3448», – зазначено в повідомленні.

 

Раніш, в липні, в Окружному адміністративному суді Києва відбулися обшуки у справах Майдану під керівництвом НАБУ.

 

Того ж дня голові ОАСК Павлу Вовку, його заступнику Євгену Абдулову і ще п’яти суддям, а також керівнику судової адміністрації Зеновію Холоднюку оголосили підозру. Їм інкримінують створення злочинної організації та захоплення влади.

 

Згодом НАБУ оприлюднило матеріали кримінального провадження проти очільника та суддів Окружного адмінсуду. Серед них є записи розмов Вовка про «захоплення влади».

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО