Нардепи полегшили собі графік роботи

Верховна рада внесла зміни до регламенту, якими скоротила час своїх пленарних засідань.

 

Законопроєкт № 3608 підтримали в цілому 315 народних обранців.

 

Після набуття законом чинності, з вівторка по п’ятницю пленарні засідання триватимуть із 10 до 15 години (у п’ятницю – до 16 години) із перервою з 12:00 до 12:30. Раніше щовівторка та четверга ранкові засідання Ради проводилися вранці з 10:00 до 14:00, а вечірні – з 16:00 по 18:00 годину.

 

Окрім того, пленарний понеділок та час після завершення пленарних засідань відводитимуться для самостійної роботи депутатів, а в разі необхідності в цей час проводитимуть засідання комітетів, тимчасових спеціальних та слідчих комісій, а також депутатських фракцій.

 

У тексті пояснювальної записки йдеться, що за нинішніх умов депутати працюють у комітетах і комісіях лише у другій половині дня пленарної середи, що призводить до одночасних засідань фактично усіх парламентських комітетів. Відтак депутат може представити та захистити свої законодавчі ініціативи на засіданні комітету, до складу якого він не входить, лише пропустивши засідання свого “власного” комітету.

 

Також ініціатори законопроєкту вважають розділення денної роботи у пленарному режимі на ранкове та вечірнє засідання позбавленим сенсу та незручним, а фактичну наявність двох перерв у графіку – пережитком традицій роботи Ради радянських часів.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО