У МЗС розповіли, що передбачає стратегія деокупації Криму

Міністерство закордонних справ України має стратегію деокупації Криму, сьогодні це внутрішній і непублічний інструмент, який не охоплює всі напрямки державної політики, але визначає принципи роботи платформи з повернення півострова.

 

Про це розповіла заступник голови МЗС Еміне Джеппар.

 

За її словами, документ повинен задати багаторівневу рамку, яка буде тримати тему Криму на різних рівнях. «Найвищий політичний рівень на себе візьме саміт, організацію якого ініціюватиме Україна. Він буде проходити щорічно, ми пропонуємо його проведення в символічний для України день - 26 лютого - день опору Криму російській окупації», - сказала Джеппар.

 

Вона додала, що другий рівень буде проводитися по лінії міністрів закордонних справ і міністрів оборони. «Чому оборони, тому що ми будемо робити акцент на тому, говорячи про окупацію Криму, мова йде не тільки про систематичне порушення прав людини, про яке ми не будемо забувати, але і про мілітаризацію півострова і загрозу безпеці не тільки України, але і всього регіону . Ми бачимо апетити Російської Федерації - це і Близький Схід, і Північна Африка. Для них Крим - це плацдарм для військових», - пояснила перший заступник голови МЗС.

 

Наступним рівнем є міжпарламентські зв'язки, робота з главами парламентських асамблей Ради Європи, ОБСЄ, НАТО і робота з депутатами.

 

Також МЗС планує в листопаді провести конференцію з безпеки. Втім, Джеппар не виключає її перенесення через COVID-19.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО