Укроборонпром отримає нове керівництво і, можливо, навіть назву

Керівництво та менеджмент Укроборонпрому змінять вже незабаром. Крім того, державний концерн може отримати і нову назву.

 

Керівництво концерну звільнять, назву – змінять

Укроборонпром підлягає суттєвій трансформації, тому що не може існувати в поточному вигляді, заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, повідомляє "Укрінформ".

 

Найближчим часом повинна відбутися зміна керівництва концерну. Далі буде відповідно зміна і всієї команди, яка працювала там останній рік,– зазначив Уруський.

 

Ймовірно, змінять і назву концерну.

 

За його словами, Укроборонпром перетвориться на державну управляючу компанію. "Це буде компанія із зовсім іншими функціями, які є сьогодні в концерні, з мінімумом втручання в господарську діяльність холдингів, які входитимуть до неї", – додав міністр.

 

Які ще зміни планують

Уруський розповів, що в Укроборонпромі планують створити також аерокосмічну холдингову компанію. До неї, окрім підприємств Державного космічного агентства, долучаться авіаційні підприємства, зокрема ДП "Антонов".

 

Крім того, в Україні створять ракетно-космічний центр "Південний", до якого увійдуть всі корпоратизовані підприємства Державного космічного агентства. Центр також буде частиною аерокосмічної холдингової компанії.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО