В Офісі президента відповіли Порошенку щодо переслідувань

Заступник голови Офісу президента Андрій Смирнов прокоментував звинувачення Петра Порошенка в тому, що кримінальні справи проти нього - помста з Офісу президента.

 

Заступник голови Офісу президента Андрій Смирнов заявив Цензор.НЕТ, що модель ухвалення політичних рішень, способів і форм тиску на правоохоронців Адміністрацією Петра Порошенко не була запозичена Офісом президента України. За словами Смирнова, Порошенку подають некоректну інформацію члени його команди. "Разом з тим, не будучи фахівцем з виражених фобій, висловлюю глибоке співчуття і поділяю стурбованість", резюмував Смирнов.

 

Зазначимо, що п'ятий президент України, народний депутат від "Європейської Солідарності" Петро Порошенко фігурує в 24 кримінальних провадженнях, які, на його думку, інспіровані з Офісу президента. Про це Порошенко повідомляв в інтерв'ю проєкту "Соромно!". Порошенко заявив, що велика частина проваджень - це особиста помста колишнього заступника голови Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Портнова. Також Порошенко називав провадження прямими вказівками з Офісу президента конкретно пана Смирнова, який дуже дружній з Портновим.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО