Україна планує укласти з ЄС ще три безвізові режими

На шляху до Євросоюзу Україна буде домагатися підписання угод про три «безвізи» – промисловий, продовольчий і авіаційний.

 

Про це заявила віце-прем’єр з питань євроінтеграції Ольга Стефанишина. Вона пояснила, що промисловий безвіз з ЄС забезпечить вільний рух української продукції на європейський ринок. За словами Стефанишиної, пріоритетним для України є продовольчий безвіз, для його отримання Київ уже адаптував своє законодавство щодо якості та безпеки продукції. «Зараз ми більш впевнені в тій продукції, яку ми навіть в супермаркетах купуємо. Тому Україна заслуговує, щоб для цих видів продукції ми теж мали безвіз», – зазначила чиновниця. Авіаційний безвіз – підписання угоди про спільний авіаційний простір, Стефанишина впевнена, що до наступного саміту Україна-ЄС це питання буде розблоковано.

 

Раніше повідомлялося, що саміт Україна-ЄС відбудеться 1 жовтня. На ньому очікується підписання угоди про спільний авіаційний простір.

 

Нагадаємо, у 2021 році відбудеться оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

 

У лютому 2018 року Верховна Рада і Кабмін схвалили «дорожню карту» виконання Угоди про асоціацію з ЄС. Через рік в лютому 2019 року Климпуш-Цинцадзе заявила, що загальний прогрес України у виконанні зобов’язань Угоди про асоціацію з Європейським союзом, становить 42%.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО