Про наближення Третьої світової війни заявив Клімкін

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін побачив в агресії Росії у Криму та на Донбасі ознаки наближення Третьої світової війни.

 

Така заява пролунала з його вуст в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV. Водночас він підкреслив, що ця війна матиме зовсім інший вигляд, ніж дві попередні.

 

"Я вважаю, що ми тут занадто оптимістичні. Третя світова війна – вона гібридна, наближається.

 

Ми ще не в стані Третьої світової.

 

Ми, скоріше, якщо порівнювати з Першою, у 1913 році. Щодо позиціювання й багатьох речей.

 

Ми на порозі шалених змін", – попередив Клімкін.

 

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін

Він також акцентував увагу на тому, що таке загострення ситуації потребує від України нових підходів до гарантування власної безпеки.

 

"Ми говорили про Будапештський меморандум.

 

Я вважаю ідею про переписування Будапештського меморандуму чистим мазохізмом, але повернутися до логіки – в цьому щось є", – сказав ексочільник МЗС.

 

З ним частково погодився і голова парламентської фракції "Голос" Сергій Рахманін. Однак нардеп висловив упевненість в тому, що гібридна Третя світова війна вже йде повним ходом, а найтемніші часи ще попереду.

 

Нинішні події він порівняв з тими, що передували Другій світовій війні у 1938 році, коли Німеччина анексувала Австрію.

 

Колишній міністр також попередив, що вже у вересні 2020 року президент Росії Володимир Путін може спробувати зібрати постійних членів Радбезу ООН і вирішити питання пом'якшення санкцій "через голову" України. Крім того, на думку Клімкіна, глава країни-агресорки досі не відмовився від ідеї створення "нового СРСР", в який повинна увійти і Україна.

"Вони з цього курсу нікуди не злізуть, він сидить на підсвідомому рівні.

 

Вони будуть йти до кінця, тому що вважають, що якщо не перезавантажать свій проєкт повністю навколо Росії, будь-який успіх України як демократичної реальності знищить Росію і путінську модель", – вважає ексочільник МЗС.

 

Істотно вплине на ситуацію у світі та, зокрема, в Україні, вважає Клімкін, і пандемія COVID-19. Він спрогнозував, що вона змусить світ реструктуризуватися і спровокує початок "епохи безладу". Подібний досвід цивілізація вже переживала перед Першою світовою війною.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО