В Офісі президента хочуть створити президентський пул ЗМІ

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко розповів про ідею створення президентського пулу ЗМІ, до якого увійдуть 20-25 журналістів.

 

«Думаю, нам необхідний пул журналістів, які ходять на пресконференції або брифінги. У ньому має бути 20-25 представників ЗМІ, не більше – так робиться в різних країнах Європи, в США. Тоді розмова виходить предметною і продуктивною. І це не означає, що ми закриваємося від інших ЗМІ», – сказав пан Тимошенко.

 

Він додав, що при впровадженні цього задуму будуть зважати на реакцію журналістської спільноти.

 

«Розуміємо, що буде багато незадоволених. Але це найпродуктивніша і робоча схема. Щоб прийшли 25 акредитованих журналістів отримали 25 відповідей. Інакше це перетворюється в процес обміну думками з президентом, самоствердженням, світськими бесідами», – говорить він.

 

«Детектор медіа» намагався взяти коментар про деталі цієї ідеї в пана Тимошенка, а також – чому він дав інтерв’ю виданню «Вести» яке, за даними моніторингів, періодично поширює меседжі російської пропаганди. Він попросив надіслати запит у пресслужбу. «Детектор медіа» написав запит і очікує на відповідь.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО