Зеленський прокоментував скандал з "плівками Єрмака"

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що торгівля посадами не притаманна членам його команди. За інформацією «РБК-Україна», про це заявив перший заступник фракції монобільшості «Слуга народу» у Верховній Раді Олександр Корнієнко, коментуючи скандал з «плівками Єрмака» під час зустрічі з пропрезидентської фракції.

 

«Президент зробив абсолютно правильний акцент: він і вся наша команда - чесні і нічим таким ми не займаємося, і сама постановка питання, що ми повинні в чомусь виправдовуватися, є несправедливою. Цілком очевидно, що ніяких недоторканних немає, і нехай силовики розслідують: хто винен в цій ситуації - того нехай і садять, якщо є за що. Позиція фракції і партії повністю збігається з цим », - сказав Корнієнко. Також він додав, що глава Офісу президента Андрій Єрмак окремо пояснив, що він не причетний до того, що було записано на плівках. «Розкрив деякі подробиці особистого історії - не вважаю, що це необхідно публічно розкривати», - зазначив Корнієнко.

 

Нагадаємо, що 29 березня депутат Верховної Ради від партії «Слуга народу» Гео Лерос опублікував відео, на яких людина, що нагадує брата глави Офісу президента Дениса Єрмака, говорив про питання призначення на державні посади.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО