Єрмак пояснив, чому Україна не може розірвати Мінські угоди

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна не здатна в односторонньому порядку відмовитися від Мінських домовленостей, оскільки угоди лежать в основі світових санкцій проти Росії.

 

«Це єдиний документ який на сьогодні існує… Багато питань до цього документа. Але він сьогодні є, його також підтримала Рада Безпеки. Він лежить в основі санкційної політики наших країн-партнерів. І багато хто з них дуже часто нам каже: «Якщо ви хочете вийти з Мінська, якщо ви не збираєтеся виконувати Мінські домовленості – скажіть. Але попереджаємо вас, що це буде мати дуже потужний результат щодо продовження санкцій» — Андрій Єрмак Керівник Офісу президента України.

Єрмак додав, що згідно з домовленостями, Україна повинна затвердити три документа нових законодавчих актів з представниками ОРДЛО, передає РБК Україна.

 

«Там так написано. Протягом 6 років єдиними представниками територій, які не є учасниками Тристоронньої контактної групи, але присутні, були люди з так званих «ЛНР» і «ДНР», з якими ми, як влада, говорити не збиралися і не збираємося. Тому що вони не визнані навіть Росією», – пояснив глава ОП.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО