«Слуга народу» змінила правила відбору кандидатів у місцеві органи влади

Партія «Слуга народу» запустить новий принцип відбору кандидатів до місцевих рад. Його впровадять в онлайн-режимі: 16 марта буде запущений сайт, на якому виборці зможуть запропонувати своїх кандидатів.

 

«Кандидати зможуть подаватися через сайт до 1 травня включно. Після чого почнеться передвиборний процес, який буде максимально прозорий. Зробимо онлайн, щоб люди могли голосувати за кандидатів, залишати відгуки, звичайно ж, аргументовані», – повідомив народний депутат Артем Культенко, йдеться на сайті «Дубінський.про».

 

На практиці все буде зроблено так, щоб на місцях не вибирали за принципом «кота в мішку», і щоб не протягували «своїх», збираючи підписи за 50 гривень або кіло гречки.

 

«Претендент спочатку відправляє на новий сайт свій підписний лист. Причому з прізвищами, телефонами і місцем проживання людей, які його рекомендують і відповідають за нього, як за кандидата. Після чого, ми як штаб, організовуємо контакти з людьми, які підписалися, і з’ясовуємо, наскільки правдива надана інформація. Завдання для кандидата – почати роботу з людьми. Щоб на місцях знали його і його програму, і та була зрозуміла виборцям. Це дає можливість відразу створити команду», – пояснив народний депутат Олександр Дубинський.

 

Вибирати будуть тільки авторитетних людей, в яких вірять виборці: претенденти повинні будуть запропонувати від 1 тис. до 5 тис. осіб (в залежності від рівня посади). Тільки цих кандидатів буде розглядати керівництво партії. Самовисуванці не приймаються.

 

«Як показують опитування, 65-70% українців підтримує реформу децентралізації, а це значить, що вони хочуть бачити на місцях прозору владу. Ми хочемо, щоб люди були безпосередньо причетні до її формування за рахунок періодичних кандидатів», – сказав Артем Культенко.

 

Кожну людину будуть ретельно перевіряти. Кон`юнктурники і дармоїди не пройдуть, відразу будуть відмітатися особистості, які вміло підлаштовуються під кольори кожної нової влади. Але підхід буде об’єктивним, і на минуле кандидатів також буде робитися знижка.

 

«Ми сподіваємося знайти чесних людей. Нам потрібні особистості, які, з одного боку, чогось досягли, а з іншого – не пов’язані з брудними технологія і не асоціюються в українців з нечесними виборами. Партія не буде займатися продажем місць у партійних списках. Також неприпустимі варіанти, коли з Києва на місця будуть спускати списки потрібних людей», – запевнив народний депутат Олександр Корнієнко.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Какого цвета ваше имя
Дата: 06.04.2020 10:03


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО