У «Слузі народу» пояснили, чому не виганятимуть кнопкодавів

Керівник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія прокоментував останні скандали з нардепами, захистив главу митниці Максима Нефьодова і розповів, на які компроміси йде заради роботи.

 

Нардеп в інтерв’ю також уточнив, хто стоїть за викривальними Telegram-каналами і скільки він витрачає у місяць. Інтерв’ю Арахамії за хвилину.

 

Арахамія не спілкується з Порошенком уРаді так часто, як здається. «Це видирають спеціально». Глава «СН» стверджує, що «Петро Олексійович демонстративно плескав по плечу, щоб фотографи зробили знімок».

 

Ситуація з еротичними танцями керівника митниці Максима Нефьодова його особиста справа. Він не займався цим у робочий час за бюджетні кошти. Цей випадок не можна порівнювати зі скандалом «слуги народу» Богадана Яременко, тому що нардеп листувався з повією у Раді і «своєю подальшою реакцією все значно погіршив і фактично себе добив».

 

 Арахамія сам неодноразово відвідував нічні клуби з еротичними виставами і запевняє, що його дружина не проти. «У мене ліберальні погляди. Я за те, щоб це все легалізувати»

 

Відносини з нардепом Олександром Дубінським «натягнуті з першого дня». Хоча він «нормальний хлопець», постійне бажання сенсацій – «погана якість для депутата».

 

Дубінський веде Telegram-канал «Темний лицар» з «декількома друзями». Йому допомагає Максим Бужанський, як «гостьовий автор», вважає Арахамія. Авторство Дубинського підтверджує коментар на каналі про ролик Дубинського, який не встиг завантажитися на YouTubе. Також Арахамія вкинув їм історію з американским паспортом.

 

Спроба запустити канал «Білий лицар» і збити вплив «Темного» провалилася, тому що «гівно завжди продається краще, ніж якийсь конструктив». Арахамія «страшно матюкається», але після зливів листувань «слуг народу» став стежити за мовленням.

 

Телеграм-канали несуть деструктив і загрожують журналістам, бо «людям подобається м’ясо», а не стандарти. Але заблокувати їх де-факто неможливо. «Це фантазія авторів закону» про медіа і дезінформацію. «Можете цього не боятися».

 

Пранкер Джокер – «хороший хлопець», Арахамія не знайомий з ним особисто, але «є гіпотеза, хто це. Він має відношення до «Слуги народу». Керівник «СН» поважає Джокера і має намір подарувати йому при зустрічі віскі.

 

Арахамія погладшав на 10 кг через їжу у їдальні Верховної Ради і брак часу на спорт. «Я приходжу додому близько години ночі». Глава фракції «Слуга народу» в місяць витрачає 7-8 тисяч доларів зі своїх заощаджень. А зарплату депутата віддає на благодійність. Він також купив собі костюм за 1000 доларів марки Сorneliani.

 

 «За багатьма політичними скандалами хтось стоїть», але у випадку зі «слугами народу» часто буває просто «тупий заліт», як з порадою нардепа Брагара продати собаку, хоча він голосує і ходить «ідеально». «Ви не уявляєте, як нас «пісочать» в Офісі президента за кожен подібний ляп». Поки бувалі депутати тихо займаються корупційними схемами, нардепи «СН» «вшкварюються на рівному місці». Помилки депутатів не завжди потрібно виправдовувати.

 

Засуджений за зґвалтування «слуга народу» Роман Іванісов «підвів» Арахамію, переконавши, що скандал фейковий. «Я підставився через нього, а він мене обдурив». Іванісова перевіряла служба безпеки партії і нічого не знайшла, оскільки всі поліцейські бази зачистили. Після публікації вироку Іванісов не спілкувався з Арахамією.

 

«Слуги народу» Сергій Литвиненко та Олена Копанчук кнопкодавили «без умислу, чисто з цікавості». Їх позбавляти мандата не будуть, щоб вистачало голосів. «За голос депутати інших фракцій будуть просити космічний корабель». В Україні жоден закон раніше не приймали без кнопкодавства, виправдовує колег Арахамія.

 

 «Є Давид Арахамія як громадянин, а є Давид Арахамія як глава фракції «Слуга Народу». Під час роботи потрібно «відсувати особисту думку» всупереч речам, «які розходяться з переконаннями» і розмовляти з людьми, «з якими взагалі не сідав би за стіл». Це усе негативно впливає на персональний рейтинг Арахамії.

 

Медитація допомагає Арахамії добре себе почувати і «відмазувати» депутатів від скандалів. «Медитую тоді, коли хочеться когось убити».

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО