Листування Ківи з Жириновським уважно прочитають в СБУ

Служба Безпеки України відреагувала на недавній скандал за фактом листування в мобільному телефоні народного депутата Верховної Ради Іллі Ківи з депутатом Держдуми РФ Володимиром Жириновським.

 

Так, у відповіді на запит журналістів, в СБУ визначили, що готові вжити відповідних заходів, якщо в змісті листування будуть виявлені правопорушні висловлювання.

 

"Запитувана інформація врахована відповідними підрозділами СБУ. У разі отримання даних, які будуть свідчити про вчинення злочинів, віднесених до компетенції СБУ, будуть прийматися відповідні заходи згідно з чинним законодавством ", - сказала прес-служба силового відомства.

 

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що нардеп Ілля Ківа пояснив свою переписку з російським колегою і скандальним лідером "ЛДПР" Володимиром Жириновським.

 

"А в чому проблема, я прошу вибачення? Державна Дума Росії, парламентарій, ми ж намагаємося якось знайти компроміси і точки дотику. Нам же потрібно повернути території і відновити економічні відносини, які зміцнять добробут українського народу", - відповів опальний нардеп на обурені запитання журналістів і громадських діячів.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО