Які міфи та стереотипи про Україну ходять у ЄС

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас прокоментував стереотипи про українців, боротьбу з корупцією та порадив книги для кращого розуміння Європи.

 

Посол ЄС також уточнив у чому Україна є кращою за Євросоюз. 

 

Україна випереджає країни ЄС за драйвом та динамікою, а також за спроможностями землі. «Органічні продукти дуже популярні у Європі, в Україні я був вражений можливостями країни у цьому питанні».

 

Стереотип про українців, які люблять солодке та смачно поїсти, підтвердився. «Подивіться на полиці ваших магазинів із тортами і загалом із солодощами! Це – один зі стереотипів про Україну». Водночас Маасікас полюбляє естонське пиво більше, ніж українське, радить спробувати «Сааремаа».

 

Міф про Україну як країну корупціонерів та олігархів було розвіяно. «Коли Україна потрапляє у міжнародні новини, то це відбувається не тільки через позитивні речі». І коли посол ЄС прибув до України, то побачив прагнення влади знищити корупцію.

 

Глава представництва Євросоюзу хоче відвідати усі регіони України, однак найбільше – Миргород, бо є прихильником творчості Миколи Гоголя, а також Закарпаття, яке було під владою СРСР менше, ніж Естонія, звідки родом Маасікас.

 

«Дипломатія – це все-таки не дуже смішно». Європейський дипломат пояснив, що іноді можна здобути найбільше, навіть якщо вас не назвали найкращим. Як приклад він навів Ісландію, яка посіла 2 місце на «Євробаченні-1999», здобула популярність, але не витрачалась на проведення конкурсу у себе дома.

 

Є три книги, які варто прочитати, щоб краще зрозуміти Європу та мету створення ЄС. Серед них «Як континент став Союзом» Люка ван Мідделаара, «Після Європи» Івана Крастєва про міграційну кризу та інші проблеми європейців. А також «Потоп» Адама Туза, який оповідає про час після ІІ Світової війни та першого президента Союзу, із якого виріс ЄС. «Щоби зрозуміти Європу, треба усвідомити, що ЄС створили не для того, щоби виправити наслідки Другої світової війни».

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО