У Великобританії поліція віднесла тризуб до екстремістських символів

Посольство України в Лондоні висловило обурення і вимагає від Великобританії вилучити тризуб з посібника протидії екстремізму, який розробила місцева поліція.

 

Посольство України у Великобританії висловило обурення через публікацію британською контртерористичною поліцією посібника з протидії екстремізму, в якому до екстремістської символіки віднесли й український тризуб. Відповідну заяву посольство опублікувало в неділю, 19 січня, на своїй сторінці в Twitter.

 

"Додавати тризуб, конституційний національний символ та державний герб України до посібника з протидії екстремізму, розробленого контртерористичною поліцією для вчителів та медиків Великобританії, - це більш ніж обурливо. Жодні виправдання неприйнятні", - наголосили в посольстві України. При цьому українська сторона вимагає офіційних вибачень та вилучення тризуба із посібника.

 

Британське видання The Guardian опублікувало розроблений британськими правоохоронцями посібник 17 січня. Крім українського тризуба до екстремістських символів також включена символіка українського полку "Азов".

 

Як зазначає видання, посібник містить не лише символіку лівих і правих рухів, а й, наприклад, природозахисних та зоозахисних рухів, таких як Greenpeace чи Peta.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО