В Офісі генпрокурора анонсували відбір нових прокурорів

У понеділок, 20 січня, в Офісі генерального прокурора розпочнеться прийом документів від кандидатів в межах добору на 100 вакантних посад прокурорів. Як повідомляє прес-служба відомства, відповідний наказ генерального прокурора і оголошення вакансій було оприлюднено сьогодні, 17 січня, на сайті ОГП. «Ми хочемо, щоб до Офісу генерального прокурора приєдналось сто прокурорів серед фахівців з-поза системи з п’ятирічним досвідом у галузі права.

 

Сама процедура аналогічна атестації прокурорів і складається з трьох етапів – тести на знання законодавства і загальні здібності та співбесіда з практичним завданням. За результатами цих етапів буде складено рейтинг успішних кандидатів, яким ми запропонуємо пройти навчання і стажування», - повідомив генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

 

«Запрошуємо юристів, адвокатів, науковців, які відповідають вимогам згідно закону і готові захищати та представляти права громадян і інтереси держави, підтримувати обвинувачення в суді, здійснювати процесуальне керівництво в розслідуваннях, взяти участь в доборі», - закликав він. Зазначається, що документи від охочих будуть прийматись до 2 лютого 2020 року включно.

 

В офісі генпрокурора нагадали, що, участь у доборі мають право брати особи, які мають юридичну освіту і п’ятирічний досвід роботи в галузі права та не займали посаду прокурора на день набрання чинності законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» та відповідають іншим вимогам, визначеним статтею 27 Закону України «Про прокуратуру».

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО