Зеленський наказав силовикам знайти причетних до запису розмов Гончарука

Президент дав силовим органам два тижні на встановлення причетних до організації прослуховування зустрічей прем’єр-міністра.

Президент Володимир Зеленський вимагає від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністрів і представників Національного банку України. Відповідну інформацію оприлюднила прес-служба Офісу Президента.

 

Зокрема, Зеленський зустрівся з представниками силових структур України та поставив їм конкретне завдання зі строками.  

 

«Вимагаю, щоб за два тижні, якомога швидше, ми з вами отримали інформацію — хто вів записи… Знайти, хто це зробив, і з цим розібратися», — наголосив Зеленський.

 

Крім того, Президент зауважив, що в межах кримінального провадження має бути чітко встановлене коло осіб, які були присутні на переговорах, і з’ясовані обставини, за яких вони відбувалися.

 

«У засобах масової інформації було багато фейків щодо присутності тих чи інших посадових осіб. Фотографія, яка є у ЗМІ, — з’ясувати, чи справді всі ці люди були учасниками, чи ні», — зазначив глава держави.

 

Він додав, що, за словами прем’єр-міністра, було декілька переговорів, і зустріч, перший уривок з якої був оприлюднений, тривала п’ять годин.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО