У Зеленського озвучили очікування від Путіна

Президент Росії Володимир Путін може і повинен змусити бойовиків "Л-ДНР" перестати стріляти по позиціях ВСУ.
 

Про це заявила нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук.

 

"Я думаю, ми досягнемо успіху в демілітаризації за трьома наступними напрямками, які сьогодні обговорюються в Мінській тристоронній переговорній групі. І думаю. Що ми зможемо або гарантувати, чи забезпечити припинення вогню. Головне, щоб та сторона змусила тих людей, які сьогодні відкривають вогонь по наших позиціях, перестати це робити. Я думаю, що Путін може це зробити. Було б бажання, і була б мотивація", – сказала Верещук.

 

При цьому парламентарій зазначила, що мотивацією для Путіна є виконання політичної частини Мінська.

 

"Зрозуміло, що тримається в напрузі лінія розмежування, щоб ми були мотивовані йти або були спонукувані виконувати політичну частину. І тут вже питання до нас", – наголосила Верещук.

 

Разом з тим нардеп не знає, як Київ виконуватиме політичну частину "Мінська", зокрема, що буде з особливим статусом ОРДЛО.

 

"Яким буде цей закон (про особливий статус Донбасу, – ред.), Або це буде тільки пролонгація, за яку ми проголосували в грудні 2019 го року, або це буде новий закон, що містить певні статті, певні норми, які, в принципі, можна і потрібно обговорювати в Мінському тристоронньому переговорному процесі. Або це буде зовсім інший закон, який буде імплементований в Конституцію", – резюмувала вона.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Рахат-лукум за 15 минут
Дата: 02.04.2020 11:01


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО