Путін відкрито пригрозив Україні

Заява президента РФ Путіна, що, якщо віддати Україні контроль над кордоном, то там «буде Сребрениця» є знаковою. Російська влада відкрито зізнається в своїх можливих діях. Що таке російська формула «наші військові будуть за спинами жінок і дітей» ми вже знаємо. Це, коли Росія стріляє з житлових кварталів на окупованій території з українського Донбасу, по суті, залишаючи Україні вибір: або відповідати, або запустити російські «Гради» на всю територію.

 

Політолог зазначає, тепер ось з'явилися нові загрози - влаштувати псевдоетичний конфлікт, якщо Україна поверне контроль над кордоном. В цілому, простежуються в цій заяві Путіна три складові. Перша - суто політична. Російська влада в черговий раз показала, що не збирається йти з Донбасу. Друга - військова. У разі чого Росія готова влаштувати псевдоетичний конфлікт. Всі прекрасно розуміють, що будь-які порівняння з Сребреницею і Донбасом недоречні, взагалі ні з якого боку. На Донбасі взагалі не було ніяких реальних причин для війни, крім штучно створених Кремлем. І підтвердження цьому - війна є тільки в тій частині Донбасу, яку контролює Росія.

 

Олеся Яхно підкреслює, третя складова - психологічна. Путін вирішив залякати і посіяти паніку серед жителів окупованих ним же територій.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО