Зеленський хоче, щоб кандидатів у президенти і депутати знімала СБУ

Президент України Володимир Зеленський запропонував внести зміни до Виборчого кодексу, згідно з якими Служба безпеки матиме право знімати кандидатів на президентських і парламентських виборах, у разі "обґрунтованого звернення" до цієї спецслужби.

 

Про це політолог і телеведучий Тарас Березовець написав у своєму Telegram-каналі.

 

"У поданих пропозиціях президента Зеленського до Виборчого кодексу містяться скандальні правки. Так, гарант хоче, щоб кандидатів на виборах президента і Верховної Ради могла знімати ЦВК в разі, якщо вирішить, що висунення кандидатів "спрямоване на введення в оману виборців". Також кандидатів можна буде зняти з реєстрації у разі "обґрунтованого звернення СБУ". Без рішення суду, зрозуміло.

 

Також телеведучий додав текст пропонованих резидентом поправок.

 

"9) встановлення Центральною виборчою комісією обставин, що дії особи, висунутої кандидатом на пост Президента України, щодо реєстрації її кандидатом на відповідних виборах спрямовані на введення в оману виборців, перешкоджання вільному формуванню ними своєї волі;

 

10) надходження до Центральної виборчої комісії обґрунтованого звернення Служби безпеки України щодо здійснення особою, висунутою кандидатом на пост Президента України, сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності або інших дій, спрямованих на порушення недоторканності державного кордону України, проти основ національної безпеки, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку".

 

Березовець зауважив, що після цього про вільні вибори в країні можна буде забути.

 

"Турбодиктатура насувається. Кінець її також прийде в турборежимі", - підкреслив політолог.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО