В Україні дозволять подвійне громадянство

Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.

 

Перший шлях – скасування в чинному законодавстві тих обмежень, які зараз змушують українців позбавлятися свого громадянства для отримання іншого або, навпаки, не дають можливості людям українського походження отримувати наші паспорти.

 

Другий шлях, за його словами, пропонує розширення статусу закордонного українця.

 

“Хтось може не хотіти отримувати інше громадянство, комусь такого права не надає законодавство країни проживання. Тому ми працюємо над розширенням спектру прав, які надає цей вид. Зараз це лише безвиз, проживання та необмежена можливість навчання. Чесно кажучи, для українців із Західної Європи це не дуже цікаво, але ми хочемо це змінити. Наявність цього статусу має надавати право на прискорене отримання громадянства. Другий етап – це можливість ведення підприємницької діяльності та участі в роботі різних органів. Не скажу про державні, але мова може йти про місцеве самоврядування, різні фонди. До того ж деякі привілеї щодо безкоштовного вивчення української мови, професійної освіти”, – підкреслив Василь Боднар.

 

Він додав, що процес запровадження в Україні подвійного громадянства вже перейшов в практичний етап.

 

Представники української діаспори повинні отримати право на подвійне громадянство. Таку заяву раніше робив віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО