Транзит російського газу Україною: чи буде новий контракт

Транзит російського газу територією України наступного року продовжать на рівні 50 млрд кубометрів, заявив заступник голови Нацбанку Дмитро Сологуб.

"Може бути сценарій, що протягом якогось проміжку часу наступного року не буде транзиту через територію України. Щоб виконати свої зобов'язання, Газпрому доведеться прокачати через Україну, як мінімум, 50 мільярдів кубометрів газу наступного року", - пояснив Сологуб на брифінгу 24 жовтня.

Нацбанк співпрацював з Нафтогазом у питаннях завершення транзиту газу територією України.

"У Нафтогазі завірили, що готуються до такого сценарію і не бачать великих проблем. Дистрибуція газу територією України, внутрішнім споживачам буде забезпечена", - наголосив Сологуб.

Контракт на транзит російського газу газотранспортною системою України завершується 31 грудня 2019-го. Черговий раунд газових переговорів між Україною, Росією та ЄС пройшов 19 вересня у Брюсселі. Росія вперше погодилася на укладання угоди про транзит за європейськими правилами. Переговори домовилися продовжити у жовтні 2019-го. Перший раунд тристоронніх переговорів відбувся у Берліні 17 липня 2018-го. Друга зустріч пройшла 21 січня 2019-го у Брюсселі.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО