У ''Слузі народу'' пояснили появу свого депутата на російському ТВ

Народному депутату від "Слуги народу" Олександрові Шевченку рекомендували не йти на російські державні телеканали, однак ніхто прямо не забороняв.

 

У "Слузі народу" в принципі не було заборон на спілкування з російським телебаченням, про це сказав перший заступник голови фракції "Слуга Народу" Олександр Корнієнко.

 

Євген Шевченко взяв участь у пропагандистському шоу "Велика гра" на російському "Першому каналі". Корнієнко розповів, що до нього також дзвонили із цього телеканалу, однак він відмовився.

 

Я їм відмовив і сказав свою аргументацію, що я не спілкуюся з російським державним телебаченням. З комерційним я ще готовий. Якщо ми кажемо про канал "Дождь", то при всьому тому, що він є порушником з нашої точки зору, та публіка, на яку він орієнтується, нібито більш ліберальна, – сказав він.

 

Що казав нардеп пропагандистам? 

 

Нардеп пояснив, що "рішення далося йому нелегко", а метою було – донести до росіян пряму позицію українського народу і влади України. Під час свого виступу "слуга народу" прокоментував критику частиною українців формули Штайнмаєра. За його словами, ця ситуація "вкинута в суспільство радикально налаштованими націоналістами, у яких, у цілому, їх політика полягає у ворожнечі, у війні"

 

Депутат давав коментарі пропагандистам через відеозв’язок.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО