Учасники маршу ''Ні капітуляції'' озвучили вимогу до Зеленського

Активісти провели віче на Майдані Незалежності та мітинг біля Офісу президента.

 

Учасники маршу "Ні капітуляції", які у День захисника України пройшлися колоною центральними вулицями Києва, вимагають від президента України Володимира Зеленського йти до перемоги у війні на Донбасі або подати у відставку.

 

Приблизно впродовж години організатори маршу, учасники російсько-української війни на Донбасі виступали зі сцени на народному віче, яке відбулося на Майдані Незалежності. Після цього вони провели мітинг біля Офісу президента.

 

Так, ветеран російсько-української війни на Донбасі, представник громадської організації "Справа Громад" Олександр Погребинський заявив, що відведення українських військ на Донбасі (розведення військ від лінії розмежування на Донбасі не є нормальною ситуацією. У цей момент учасники маршу почали викрикувати, що відведення військ - це ганьба.

 

При цьому Погребинський звернувся до Зеленського і міністра закордонних справ Вадима Пристайка та інших представників української влади щодо того, що перед тим як приймати рішення про відведення військ, треба подивитись в очі матерям загиблих українських воїнів. "Подивитись і сказати, що та кров, яка була ними пролита в Широкиному, Золотому та в інших містах Донецької та Луганської області, була (пролита) даремно", - наголосив він.

 

Також Погребинський сказав, що просить Зеленського передати керівнику Офісу президента Андрію Богдану вимогу від добровольців, вибачитись перед тими українцями, які 6 жовтня виходили на Майдан за слова, що нібито там відбувався проплачений мітинг. "Пане Зеленський, або ви рухаєте країну до перемоги, або ви подаєте у відставку", - додав він.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО