Один із головних "фахівців" з України став Путіну не потрібний

Російський президент Володимир Путін звільнив Сергія Глазьєва з посади свого радника. Тепер Глазьєв буде міністром інтеграції та макроекономіки Євразійської економічної комісії ‒ що, з огляду на малозначимість самої комісії в російській політичній системі, означає швидше почесну синекуру, ніж реальний вплив.

 

Не ризикну стверджувати, що політична кар'єра одного з найодіозніших представників путінського режиму закінчена ‒ у Росії люблять "вічно вчорашніх" і нерідко знову повертають їх у владу ‒ але якийсь час Глазьєв Путіну не радитиме, - пише Віталій Портников.

А вже він йому нарадив! Саме Глазьєв довгий час був у російському керівництві одним з головних "фахівців" з України ‒ можливо, ще й тому, що народився в Запоріжжі та міг позиціонувати себе як представник "справжніх" українців ‒ тих, які жити не можуть без Росії.

 

Кримська промова Путіна ‒ це Глазьєв. Якщо не за текстом, то за змістом

 

Як представника "справжніх" українців, Глазьєва не влаштовували навіть Янукович з Азаровим ‒ тоді, коли вожді прокремлівської Партії регіонів виступали за підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. Глазьєв тоді був "зіркою" українських телевізійних шоу і з радістю критикував там позицію українських керівників, які, на його думку, взагалі угоди не читали та небезпеки її для України ‒ ну тобто для поглинання України Росією ‒ не усвідомлювали.

 

Але по-справжньому розкрилися "таланти" Глазьєва після Майдану. Саме він був одним із головних розробників стратегії анексії Криму та подальшого захоплення українського сходу. Кримська промова Путіна ‒ це Глазьєв. Якщо не за текстом, то за змістом: адже саме таких ідеологічних орієнтирів дотримувалася шовіністична партія "Родина", одним із творців якої він був.

 

Коли стало зрозуміло, що війна припинена й починається грабування, Глазьєв став перетворюватися на маргінал

 

Глазьєва згубило те, що він завжди був теоретиком, а не практиком, та й теоретиком поганим, дарма що російський академік. Після окупації Криму та Донбасу Глазьєв став не потрібний, а потрібні стали люди, здатні займатися і маріонетковою владою, і фінансовими потоками, і стежити, щоб "герої русского мира" не сильно крали й ділилися. Коли стало зрозуміло, що війна припинена й починається грабування, Глазьєв став перетворюватися на маргінала ‒ на цьому святі життя йому місця вже не знайшлося.

 

І його послали в Євразійську економічну комісію.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО