Зеленський пообіцяв щотижня звільняти нечесних судей

Оновленням кадрів у судовій системі буде займатися нова Вища кваліфікаційна комісія суддів, яка буде перезапущена найближчим часом.

 

 

Президент України Володимир Зеленський заявляє про необхідність щотижневого кадрового очищення в судовій системі, перш за все, це стосується суддів вищих інстанцій.

 

Про це глава держави заявив під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету міністрів та правоохоронних органів сьогодні в Києві.

 

Він зазначив, що парламент ще не прийняв законопроект щодо запобігання блокуванню роботи Антикорупційного суду надмірною кількістю справ.

 

“Я дуже сподіваюся, що це він зробить в найближчі дні”, – сказав президент.

 

За його словами, українське суспільство вимагає від Антикорупційного суду швидкого і якісного розгляду справ, що стосуються топ-корупціонерів.

 

“Велика частина економічних невдач в нашій державі – теж на совісті нечесних суддів”, – сказав він.

 

Зеленський зазначив, що “через слабку судову реформу ми не отримали перезавантаження судової влади і її оновлення”.

 

“Навпаки, попередня влада робила все, щоб судді залежали тільки від неї. Тільки рішучими заходами можна змусити виконувати закон. Такими рішучими заходами є щотижневі позбавлення суддівських мантій недостойних високого звання суддів”, – зазначив президент і додав, що очищення повинно стосуватися всіх і перш всього суддів вищих інстанцій.

 

Він також зазначив, що до нового року повинні бути заповнені ще більше 200 вакансій. “Але це повинна робити вже нова Вища кваліфікаційна комісія суддів, яка буде перезапущено найближчим часом, згідно з поданим мною законопроектом у ВР”, – сказав президент.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО