Медведчук хоче через суд заборонити книгу про Василя Стуса

Віктор Медведчук, у минулому адвокат українського письменника Василя Стуса, подав до суду на історика Вахтанга Кіпіані, автора книги «Справа Василя Стуса».

 

Як вказано у позові, Медведчук хоче захистити свою «честь», «гідність» та «ділову репутацію», крім того він вимагає «спростування недостовірної інформації», повідомив Вахтанг Кіпіані у своєму Facebook.

 

«Медведчук вимагає заборонити розповсюдження (продаж) у будь-якій формі і на будь-якій території примірників цієї книги», – розповів журналіст.

 

Він уточнив, що перше засідання по цій справі відбудеться у Дарницькому суді 2 жовтня цього року.

 

Василь Стус помер у тюремному карцері табору особливого режиму (Росія) 4 вересня 1985 року. Віктор Медведчук виступав захисником у процесі над поетом і дисидентом, але його «лінія захисту» призвела лише до того, що ситуація Стуса погіршилася, і він отримав ще більший термін ув’язнення. До цього ще ніхто не оцінював адвокатську роботу Медведчука з професійної точки зору, зокрема у розрізі дотримання правил адвокатської етики, пише УП.

 

Після смерті Стуса Віктора Медведчук очолив адміністрацію президента Леоніда Кучми, згодом він став кумом президента Росії Владіміра Путіна, який хрестив його доньку Дарину, а в даний час представляє Україну в Мінському переговорному процесі.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО