Польща продаватиме Україні американський газ

Польська PGNІG і «Енергетичні Ресурси України» домовилися про постачання до України через Польщу американського газу.

 

Польська нафтогазова компанія (PGNІG) придбає зріджений природний газ в США, який буде проданий компанії «Енергетичні Ресурси України» (ДОБУ) після процесу регазифікації, повідомила прес-служба ЕРУ. 

 

Згідно з повідомленням, вже на початку листопада в рамках угоди зріджений газ прибуде в польський СПГ-термінал імені президента Леха Качинського в Свіноуйсьце. СПГ надійде в польську систему передачі після регазифікації, звідки він потрапить до України через газове сполучення у Германовіце і буде переданий компанії ЕРУ. Поставки для ЕРУ будуть здійснюватися до кінця 2019 року. Пропустить через 4 Відзначається, що імпорт зрідженого природного газу до Польщі динамічно зростає.

 

Якщо в 2016 році його частка становила близько 8,5% у всій структурі імпорту, то в 2018 році вона вже перевищувала 20%. З моменту запуску терміналу в Свіноуйсьце PGNІG вже отримала 70 партій зрідженого газу із загальним обсягом 7,5 мільярдів кубометрів після регазифікації. Водночас в 2018 році PGNІG прийняла всього одну поставку американського газу, до кінця серпня 2019 року ця кількість зросла до чотирьох поставок, крім цього, відбулася одна поставка за середньостроковим контрактом і ще одна – за довгостроковим.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО