У Зеленського назвали термін формування нового Уряду України

Уже до 1 вересня Україна може мати новий склад Кабінету міністрів.

 

Про це заявив в інтерв’ю виданню «Главком» представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус.

 

За його словами, на призначення нового складу Уряду Верховній раді може вистачити двох днів.

 

Зважаючи, що перше засідання Верховної ради України ІХ скликання призначене на 29 серпня, до 1 вересня Україна може мати новий Уряд.

 

«Два дні роботи нового парламенту, думаю, достатньо», — сказав Герус про термін, за який нова Рада зможе затвердити новий склад Кабінету міністрів.

 

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», про те, що новий «Уряд має бути технократичним, а не політичним», заявив обраний народним депутатом Давид Арахамія. За його твердженням, це позиція партії «Слуга народу». Щоб втілити цю ідею у життя на посади міністрів наступного Кабінету міністрів України партія пропонуватиме фахівців у різних галузях з числа як членів партії «Слуга народу», так і з інших партій.

 

Щодо претендентів на посаду Прем’єр-міністра України, то, зазначав Давид Арахамія, у списку претендентів є 6 осіб: Андрій Коболєв, Юрій Вітренко, Олексій Гончарук, Владислав Рашкован, Олег Устенко та Айварас Абромавічус. Щодо остаточної кандидарутри на цю посаду «Слуга народу» визначиться впродовж двох тижнів, зазначив Арахамія.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО