Що готує Кабмін для нового аграрного міністра?

Поки в Україні офіційно не оголосили про призначення нового міністра аграрної політики та продовольства України, очікування та вимоги до нього вже є.

 

Перше, чого чекають від нового очільника Мінагрополітики — підтримка ключової реформи Уряду — відкриття ринку землі.

 

«На посаду голови Мінагрополітики шукати людину почали ще наприкінці травня, точніше, формувати кадровий резерв на цю вакансію. Іншими словами, це люди, які потенційно підходили б: мають досвід роботи, знання з АПК, а також план реформування сектору за ключовими напрямами», — йдеться у повідомленні.

 

В Офісі президента розповіли, хто призначатиме міністра. Прем’єр  визначить дві-три кандидатури на пост та подасть їх на вибір президенту Володимиру Зеленському.

 

«Рекомендувати прохідних у фіналі відбору главі уряду буде голова аграрного комітету та голова робочої групи із земельного питання Денис Малюська», — йдеться у повідомленні.

 

Ще одне із завдань для нового міністра — розпродаж державного майна, яке перебуває у підпорядкуванні Мінагрополітики. ДПЗКУ, «Укрспирт», «Конярство України» та ще 334 менших держпідприємства.

 

Окрема тема й завдання для нового голови Мінагрополітики — передача з підпорядкування НААН земель науки з подальшим їхнім продажем чи орендою, коли відкриється ринок землі.

 

Новому міністру доведеться після запуску ринку землі розібратися і з Держгеокадастром — ліквідувати, реформувати чи об’єднати, що теж причина дискусії.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО