Нефьодов назвав імена найбільших контрабандистів України

Новопризначений президентом України Володимиром Зеленський голова Державної митної служби Максим Нефьодов озвучив прізвища найбільших контрабандистів в Україні.

Про це він сказав у програмі "Он воно як" з Денисом Бігусом і Алісою Юрченко.

"Пан Альперін, наприклад. Пан Амінєв, пан Шерман. Хммм... Бачите, я ще недосвідчений митник... Пан Фірманюк", - відповів Нефьодов на запитання про п'ятірку найбільших контрабандистів України.

"Це люди, яких, принаймні, преса пов'язує із митними порушеннями. Я не правоохоронець, я не хочу кидатися звинуваченнями, я все-таки державний службовець, я маю про це відповідати, але в пресі я чув про цих людей недобре", - додав Нефьодов.

Нефьодов додав, що його головним завданням буде створити такі умови, аби "чорний" бізнес перетворився на білий та прозоро працював в Україні.

"Але моє головне завдання, на моєму боці – це зменшити поле для корупції. Це створити таку ситуацію, коли люди, які, наприклад, хочуть стати логістичними операторами, я скажу їм: "Ставайте логістичними операторами, ви возите тільки в "білу", будь ласка, працюйте. Якщо вас правоохоронні органи хочуть карати за старі гріхи – це питання до них", - заявив голова ДМС.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Самые необычные торты
Дата: 11.12.2019 15:16


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО