Росія планує масово заселити Крим росіянами

До Криму можуть переселити понад 300 тисяч росіян до кінця 2020 року. Така статистика зазначена у російських федеральних програмах.

Російська Федерація має намір заселити 300 чи 400 тисяч росіян на територію окупованого Криму, передає заступник начальника управління прокуратури АР Крим Борис Паращук.

Український експерт з Українського інституту майбутнього Ігор Тишкевич в коментарі "Крим. Реалії" заявив, що переселення росіян навмисне заохочує влада, щоб потім зробити неможливим повернення Криму до України.

Переселяються такі соціальні групи, як військові з сім'ями, пенсіонери, звичайні переселенці і силовики. Це частина державної політики зі зміни демографічної картини Криму. Вибирають конкретні соціальні групи, а переселення відбувається таким чином, що в разі повернення Криму Україні ці люди будуть активно протестувати, – каже експерт.

Раніше було відомо про підвищення рівня міграції до Криму одразу після окупації. Зі слів Тишкевича, 170 тисяч жителів Криму поїхало з півострова. На їхнє місце приїхало 200 тисяч людей з Росії.

Зазначимо, що заселення території України росіянами практикувалося ще за радянських часів, особливо після голодомору 1932-33 років.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Самые необычные торты
Дата: 11.12.2019 15:16


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО