У Раді пропонують запровадити довічне ув'язнення за корупцію

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який має компенсувати у законодавстві скасовану статтю за незаконне збагачення. Ним пропонується посилити відповідальність службовців за корупцію – аж до довічного ув’язнення.

 

Про це йдеться у опублікованому на сайті ВР проекті Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

 

Законопроект авторства нардепа Ігора Побера вже направлено на розгляд парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Проектом передбачається міра покарання у вигляді довічного ув’язнення особам, які отримали неправомірну вигоду в особливо великому розмірі, а також повна конфіскація їх майна. Як пояснює автор документу, після скасування Конституційним судом України частини 2 статті 368 КК про незаконне збагачення необхідно у законодавстві посилити покарання службових осіб, і особливо тих, які  займають високі посади.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО